.
       
     
       

<<  Kurumsal  >>

.

KONCANSAN ALÜMİNYUM; Konyada cephe giydirme ve alüminyum sistemler alanında faaliyet göstermektedir.

 

2000 Yılından günümüze kadar iç ve dış mekanların korkuluk ve küpeşte uygulamalarında çağdaş tasarım anlayışı dürüstlük ilkesiyle hareket ederek kalitenin öncüsü olmuştur.

 

Her geçen gün bu alanda, farklı tasarımlarımızla sizlerle birlikte olmak umuduyla, meşakkatli fakat onurlu bir iş yamanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
 

Firmamız;

 

Alüminyum cephe giydirme, alüminyum balkon korkuluğu, alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu ve alüminyum doğrama alanında hizmet vermektedir.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Vizyon ;

 

Geleceğe güvenle bakan bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan, sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

 

Misyon ;

 

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretim ve hizmetde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.